www.elemeklerim.com yeni e-satış sitemize herkesi beklerim..


Merhaba ,

Benim takı dünyama hoşgeldiniz .....

Aksesuarlara olan merakım ve bir şeyler üretmenin dayanılmaz cazibesiyle takı yapmaya ve şimdilerde de taç süslemeye başladım..Beğendiğiniz ürünlerim için boncuktakikolye@gmail.com adresine mail atarsanız en kısa sürede size dönerim.Özel siparişleriniz için mesaj atmaktan çekinmeyiniz.Kampanyalı ürünler hariç kargo ücreti alıcıya aittir.Kısacası cevabını bulamadığınız her şey için mesajlarınızı beklerim.

İlginize teşekkürler

Kum boncuktan sanat eseri bileklikler

14 Mart 2010 Pazar
Netten sizler için derleyip sunduğum bu harikulade bilekliklerle görsel şölene doyacaksınız..Kum boncuk çalışmalarının yapım emeği büyük olduğu kadar sanat değeri de küçümsenemez bence. Ama ben şahsen bunlara sadece hayranlıkla bakmayı terci ediyorum:))..Yapanların ellerine sağlık. İşte modeller..

0 yorum:

Yorum Gönder

Jewelry patterns, jewelry making, necklace models, bracelets, earrings, jewelry design, construction of necklaces, earrings and construction, the construction of bracelets, bead jewelry, bead art, peyote models, wire jewelry, pearl jewelry, hand jewelry labor ,selling jewelery,selling necklace,selling earring